WRACAMY!

Drodzy Pacjenci, wracamy do Was!
Już od 07.05 będzie czynny Gabinet Medycyny Estetycznej w Laboratorium Piękna.ZAPISY rozpoczynamy już dzisiaj tj.04.maja

W trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzamy nowe zasady pracy i dodatkowe, wzmocnione procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami.

Dla Was, naszych pacjentów, najważniejsze są zmiany w sposobie umawiania się na zabiegi. Prosimy, o zapoznanie się z nimi przed planowaną wizytą w Laboratorium Piękna.
Niniejsze zasady będą obowiązywać do odwołania.

ZASADY UMAWIANIA WIZYT

1. Na zabiegi można się umawiać wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 660 954 141.
2. W trakcie telefonicznego umawiania wizyty, z każdym Pacjentem zostanie przeprowadzona specjalna ankieta, na podstawie której zdecydujemy, czy wizyta jest możliwa w oczekiwanym przez Was terminie, czy umówimy się na kolejną rozmowę w ustalonym wspólnie, innym terminie. Chodzi o to, żeby nie dochodziło do sytuacji, w których na zabieg przyjdzie np. osoba mająca objawy choroby lub osoba, która miała kontakt z zakażonym.
3. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na zabiegi. Dzięki temu ograniczymy zbędne kontakty między Pacjentami i będziemy mieć wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji.
4. Będziemy przyjmować pacjentów z zachowaniem ponadstandardowych procedur sanitarnych, które zapewnią maksimum bezpieczeństwa naszym Pacjentom i personelowi.
5. Prosimy o przybywanie na umówione wizyty pojedynczo, bez osób towarzyszących, w masce ochronnej.
6. Przed wizytą każdemu Pacjentowi zostanie zmierzona bezdotykowo temperatura. Zależnie od rodzaju zabiegu, będzie trzeba stosować również rękawiczki i maseczki ochronne czy też fartuch ochronny. Obowiązkowa będzie również dezynfekcja rąk przed wejściem i wyjściem z salonu.
7. Preferowane forma płatności za usługi to płatność kartą/telefonem. Terminal płatniczy jest dezynfekowany każdorazowo po płatności pacjenta.

Zdajemy sobie sprawę, że te wszystkie zabezpieczenia wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale mocno zależy nam na tym, żeby pacjenci w naszym gabinecie czuły/czuli się i BYŁY/I BEZPIECZNE/I.