O nas


lek. Bartłomiej Sobolewski

lekarz medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging


Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Zafascynowany medycyną estetyczną i anti-aging, szczególnie zabiegami wolumetrycznymi w obrębie twarzy oraz szeroko pojętą mezoterapią.

Odbył liczne szkolenia z zakresu podstawowych i zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej, 


Marta Sobolewska

kosmetolog, biotechnolog, linergistka manager

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu na kierunku Kosmetologia i marketing produktu kosmetycznego.
Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku Biotechnologia, specjalność Chemia Medyczna

Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała, stóp, stylizacji brwi, laseroterapii, makijażu permanentnym brwi i ust.
Fanka peelingów chemicznych ;)


dr n. med. Roman Sobolewski
specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Na co dzień pracuje w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

lek. Artur Sikora

specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu


Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zachowawczym i operacyjnym obrażeń narządu ruchu, artroskopią kolana i barku oraz leczeniem neuropatii uciskowych (zespół kanału nadgarstka, zespół rowka nerwu łokciowego). W warunkach gabinetu ortopedycznego wykonuje drobne zabiegi w znieczuleniu miejscowym, iniekcje dostawowe (wiskosuplementacja, iniekcje osocza bogatopłytkowego ) pod kontrolą USG.


lek. Dorota Zemleduch

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Na co dzień pracuje w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym, o III stopniu referencyjności , w WSPZOZ w Nowej Soli.


lek. Konrad Woronowicz

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Na co dzień pracuje na Oddziale Chirurgii Naczyniowej w WSPZOZ w Nowej Soli, gdzie wykonuje operacje z zakresu tej specjalności.
Wykonuje USG Doppler żył kończyn dolnych i konsultacje dotyczące leczenia chorób żył kończyn dolnych.
Odbył liczne kursy i szkolenia w zakresie chorób żył kończyn dolnych, USG dopplerowskiego i terapii endowaskularnych.


dr n.med. Adam Haliński

specjalista urolog


Katarzyna Perszke

psycholog

Jestem dyplomowanym psychologiem o specjalności klinicznej - dyplom magisterski uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu, posiadam również dyplom magisterski pedagogiki o specjalności pedagogika opiekuńczo - wychowawcza. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe z zakresu terapii pedagogicznej oraz szkołę terapii RTZ (Rational Behavior Therapy RBT). Posiadam też kwalifikacje psychologa transportu i medycyny pracy. Warsztat terapeutyczny rozwijam w Centrum Terapii Integralnej w Poznaniu oraz na wielu kursach kwalifikacyjnych. Specjalizuję się w indywidualnej terapii krótkoterminowej dorosłych i młodzieży. Pracuję elementami nurtu poznawczo - behawioralnego.

ETYKA ZAWODOWA

Jako psycholog i terapeuta kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

Zasady sesji terapeutycznych lub konsultacji są wyjaśniane i ustalane indywidualnie w trakcie pierwszych spotkań z klientem. Dużą wagę przywiązuję do ochrony danych osobowych i poufności informacji przekazywanych mi przez klientów.


Zuzanna Olejnik

kosmetyczka
Absolwentka  Policealnej Szkoły Kosmetycznej TESSA w Głogowie

Studiuje na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu