MĘSKA SPRAWA

MĘSKA SPRAWA

Coraz więcej mężczyzn jest zainteresowanych dbaniem o własny wygląd i możliwościami oferowanymi przez medycynę estetyczną. Współcześni mężczyźni zwracają większą uwagę na to, jak wyglądają. Nie dążą do doskonałości, lecz chcą zachować lub przywrócić młodzieńczą i pełną życia aparycję.

U mężczyzn oznaki starzenia pojawiają się później niż u kobiet, jednak sam proces starzenia przebiega szybciej. Nawet jeśli efekty starzenia się skóry są zbliżone u obu płci, sposoby zapobiegania im są różne ze względu na różnice w fizjologii. Anatomicznie męska skóra jest grubsza, mocniejsza, jędrniejsza i zawiera nieco cieńszą warstwę tłuszczu podskórnego. Ponadto jest dość wrażliwa i często także podrażniona wskutek codziennego golenia itp. Co ważne, mężczyźni kierują się innymi względami, motywacjami oraz wzorcami estetycznymi niż kobiety i preferują proste zabiegi o sprawdzonym działaniu.

MĘSKIE RYSY TWARZY
Bardziej męskie rysy nadają twarzy pewny siebie i atrakcyjny wygląd. Lekarz, w zależności od profilu Twojej twarzy, zaoferuje pomoc w wyborze produktu STYLAGE®, który najlepiej będzie odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom, stylowi życia i kondycji skóry. Wypełniające i wygładzające działanie produktów STYLAGE® ma charakter natychmiastowy i utrzymuje się przez około rok.

PROBLEM:


ZMARSZCZKI I NIEDOSKONAŁOŚCI SKÓRYPoprawa ogólnego wyglądu skóry i eliminacja zmarszczek powstałych w wyniku starzenia się, stresu, zmęczenia, intensywnego trybu życia, niewłaściwych nawyków bądź czynników środowiskowych, takich jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia, wahania temperatury itp. (STYLAGE®S,M,L)


CIENIE I ZAGŁĘBIENIA POD OCZAMIRedukcja objawów zmęczenia i rewitalizacja okolicy oczu w celu nadania skórze świeżego i wypoczętego wyglądu (STYLAGE®S)
KOŚCI POLICZKOWE I POLICZKIWraz z wiekiem twarz traci pełny wyraz, zwłaszcza w okolicy policzków. Pełne policzki i wyraziste kości policzkowe nadają twarzy młodszy i bardziej atrakcyjny wygląd. Za pomocą gęstszego kwasu hialuronowego obecnego w produktach STYLAGE®XL lub STYLAGE® XXL lekarz może nadać twarzy bardziej wyrazisty, męski i harmonijny wygląd.


WARGI Korekta cienkich i nierównych warg w celu nadania im symetrycznego, harmonijnego wyglądu (STYLAGE®Special Lips)


NOSKorekta deformacji nosa, takich jak zakrzywienie, opadający koniuszek, tzw. orli nos, niedoskonałości pourazowe lub chirurgiczne, aby nadać tej części ciała bardziej elegancki wygląd.


PODBRÓDEK I KONTUR SZCZĘKI Ponowne wymodelowanie słabej linii szczęki i/lub cofniętego podbródka w celu nadania bardziej męskiego wyglądu (STYLAGE®XL lub STYLAGE® XXL). Ostre, wyraziste załamania szczeki i prostokątny podbródek potęgują wrażenie silnych konturów twarzy.


NAWILŻENIE SKÓRY I PROMIENNA CERAMatowa, sucha skóra może odzyskać witalność, dzięki sesjom biorewitalizacyjnym z użyciem produktów STYLAGE®Hydro lub STYLAGE®HydroMax. Zabieg ten obejmuje serię mikroiniekcji przy użyciu bardzo cienkich igieł pozwalających utrzymać optymalny poziom nawilżenia. Twoja skóra odzyska naturalny blask i witalność.

Jeśli masz pytania odnośnie zabiegów wykonywanych w Laboratorium Piękna, skontaktuj się z nami:

Laboratorium Piękna
Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

ul. Brzeska 7a
67-200 Głogów
tel. 660 954 141
poczta@laboratoriumpiekna.pl
facebook.com/LaboratoriumPieknaGlogowwww.laboratoriumpiekna.pl