Drodzy Pacjenci!


W trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzamy nowe zasady pracy i dodatkowe, wzmocnione procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami.

Dla Was, naszych pacjentów, najważniejsze są zmiany w sposobie umawiania się na zabiegi. Prosimy, aby zapoznać się z nimi przed planowaną wizytą w Laboratorium Piękna.

Niniejsze zasady będą obowiązywać do odwołania.

  • Na zabiegi można się umawiać wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 660 954 141. Dla osób z zewnątrz gabinet będzie zamknięty. Będą do niego wpuszczane wyłącznie umówione wcześniej osoby.

  • W trakcie telefonicznego umawiania wizyty, z każdym Pacjentem zostanie przeprowadzona specjalna ankieta, na podstawie której zdecydujemy, czy wizyta jest możliwa w oczekiwanym przez Was terminie, czy umówimy się na kolejną rozmowę w ustalonym wspólnie, innym terminie. Chodzi o to, żeby nie dochodziło do sytuacji, w których na zabieg przyjdzie np. osoba mająca objawy choroby lub osoba, która miała kontakt z zakażonym.

  • Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na zabiegi. Dzięki temu ograniczymy zbędne kontakty między Pacjentami i będziemy mieć wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji.

  • Będziemy przyjmować pacjentów z zachowaniem ponadstandardowych procedur sanitarnych, które zapewnią maksimum bezpieczeństwa naszym Pacjentom i personelowi.

  • Prosimy o przybywanie na umówione wizyty pojedynczo, bez osób towarzyszących, w masce ochronnej.

  • Przed wizytą każdemu Pacjentowi zostanie zmierzona bezdotykowo temperatura. Zależnie od rodzaju zabiegu, będzie trzeba stosować również rękawiczki i maseczki ochronne czy też fartuch ochronny. Obowiązkowa będzie również dezynfekcja rąk przed wejściem i wyjściem z salonu.

  • Preferowane forma płatności za usługi to płatność kartą/telefonem. Terminal płatniczy jest dezynfekowany każdorazowo po płatności pacjenta.

Zdajemy sobie sprawę, że te wszystkie zabezpieczenia wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale mocno zależy nam na tym, żeby nasi Pacjenci czuli się i byli bezpieczni.


ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO W CELU UMÓWIENIA WIZYTY!

Tel. 660 954 141