O nas


lek. Bartłomiej Sobolewski

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, członek PTMEiAA, wykładowca IMCAS i Dubai Derma, Lenisna and Juvelook Global Key Opinion Leader, trener Beautyeurope.eu (szkolenia masterclass z zakresu hybrydowych stymulatorów tkankowych oraz preparatów autologicznych), Aptos (w zakresie nici liftingująco-biorewitalizujących), Lea Vivacy (wypełniacze kwasu hialuronowego) oraz Shar-pol (RFAL i RF mikroigłowy). Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Założyciel Laboratorium Piękna w Głogowie, w drugiej połowie 2023 roku planuje otwarcie nowej kliniki we Wrocławiu, połączonej z międzynarodowym centrum szkoleniowym. Współwłaściciel 21 Medical Innovations – firmy badawczo-naukowej, której celem jest rozwój nowych technologii i produktów medycznych oraz wprowadzenie ich na międzynarodowy rynek. Autor wielu publikacji naukowych z zakresu m.in. leczenia ran oparzeniowych. Obecnie, wraz z bratem dr Kamilem Sobolewskim, mikrobiologiem, prowadzi badania porównawcze nad różnymi metodami stymulacji kolagenu. Twórca technik łączonych z wykorzystaniem m.in. stymulatorów kolagenu, nici, zaawansowanych technologii, osocza i fibryny bogatopłytkowej.


Marta Sobolewska

kosmetolog, biotechnolog, linergistka, manager

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu na kierunku Kosmetologia i marketing produktu kosmetycznego.
Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku Biotechnologia, specjalność Chemia Medyczna. Absolwentka MBA w Ochronie Zdrowia Collegium Humanum w Warszawie.
Aktualnie -studentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała, stóp, stylizacji brwi, laseroterapii, makijażu permanentnym brwi i ust.
Fanka peelingów chemicznych ;)


dr n. med Roman Sobolewski

 lekarz specjalista ortopedii i traumatologii.

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, dzięki czemu świadczy kompleksowe usługi z zakresu ortopedii urazowej oraz schorzeń narządu ruchu.

W poradni ortopedycznej zajmuje się zachowawczym leczeniem chorób przeciążeniowych narządu ruchu:

  • tendinopatie stożka rotatorów
  • ścięgna Achillesa
  • więzadła rzepki
  • zespół de Querwain
  • łokieć tenisisty
  • złamania marszowe

Pan doktor podejmuje również leczenie zachowawcze:

• chorób zwyrodnieniowych stawów kończyn i kręgosłupa,

• iniekcje okołostawowe i dostawowe pod kontrolą USG (np. leki sterydowe, kwas hialuronowy osocze  bogatopłytkowe -PRP)

Doktor Roman Sobolewski wykonuje także diagnostykę USG w chorobach i urazach narządu ruchu i kręgosłupa.


lek. Sebastian Phongsavath

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2011 roku. Lekarz Specjalista Ortopedii Narządu ruchu w 2020 roku. Od 2012 roku stanowisko Młodszego Asystenta na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Głogowskiego Szpitala Powiatowego sp. Z o.o.. a od 2020 roku – Starszy Asystent. Uczestnik wielu szkoleń oraz sympozjów z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, w tym : szkolenia w ośrodkach medycyny praktycznej Warsaw Lab, Klinice św.łukasza w Bielsku Białej , Klinice ortopedycznej w Głuchołazach, szkolenie z zakresu USG narządu ruchu w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii w Zamościu. W codziennej praktyce specjalizuję się w planowych zabiegach endoprotezoplastyk stawów biodrowych oraz kolanowych, artrodez oraz korekcji osi długich za pomocą gwoździ śródszpikowych, leczeniu powikłań pooperacyjnych wczesnych i odległych po przebytych zabiegach operacyjnych oraz leczeniu zachowawczym w obrębie kości długich (zabiegi rewizyjne). Zajmuję się również leczeniem operacyjnym złamań oraz urazów narządu ruchu, zabiegami z zakresu chirurgii ręki.


lek. Karolina Karpik

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Obecnie na rezydenturze z położnictwa i ginekologii. Pracuje w WSSP ZOZ w Nowej Soli. Zajmuję się zabiegami w zakresie ginekologii estetycznej

lek. Bartosz Krenz
Pracuje w Oddziale Urologii WS SP ZOZ w Nowej Soli, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów z problemami urologicznymi.

Studiował na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu 

i w ramach stypendium na włoskim uniwersytecie Universita degli Studi di Perugia. Pracę zawodową rozpoczął w 2009 roku stażem podyplomowym w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. 

Następnie, przez trzy lata odbywał szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Urologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy -  jednym z najlepszych ośrodków urologii laparoskopowej w Polsce. Od 2014 roku pracuję w Oddziale Urologii w Szpitalu w Nowej Soli, gdzie pod okiem świetnych specjalistów urologii ukończyłem szkolenie specjalizacyjne. W roku 2017 zdał z wyróżnieniem Europejski Egzamin Specjalizacyjny z Urologii i uzyskał tytuł FEBU (Fellow of the European Board of Urology). 

W 2022 roku ukończyłem studia uzupełniające z andrologii i chirurgii rekonstrukcyjnej  męskich narządów płciowych na Uniwersytecie w Salamance (Hiszpania) uzyskując tytuł  Máster en Andrología y Cirurgía Reconstructiva del Àrea Genital Masculina.


lek. Marcin Jarmołowicz

Lekarz stomatolog, ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w 2015 roku uzyskując tytuł lekarza dentysty.

Na co dzień pracuje jak lekarz dentysta we Wrocławiu w gabinecie Vita-Dent przy ul. Powstańców Śląskich.  W 2023 uzyskał dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie Medycyny estetycznej i biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności z zakresu medycyn estetycznej  biorąc udział w licznych kursach i kongresach. Ukończył pierwszą część kursu ortodontycznego „Orthodontic Biomechanics European Course” – w Warnie w Bułgardii. Po spełnieniu wszystkch warunków i zdaniu testu ukończył drugą część „Orthodontic Biomechanics European Course” w Arrezo organizowanego przez International Orthodontic School Dr. Giorgio Fiorelli i Prof. Birte Melsen w Arezzo Włochy. W 2018 roku rozpoczął pracę jako asystent na Katedrze Protetyki Stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. W 2019 roku ukończył Curriculum Endodontyczne (prestiżowy cykl szkoleń dotyczący leczenia kanałowego) organizowane przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne. W 2020 roku ukończył cykl szkoleń z zakresu chirurgii stomatologicznej organizowanych przez „The Dawson Academy – St. Petersburg, Florida, USA”. Na co dzień zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczęszczając na liczne kursy i konferencje. W wolnym czasie lubi podróżować, a jego pasją jest jazda na snowboardzie i żeglarstwo.

lek. Konrad Woronowicz

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Na co dzień pracuje na Oddziale Chirurgii Naczyniowej w WSPZOZ w Nowej Soli, gdzie wykonuje operacje z zakresu tej specjalności.
Wykonuje USG Doppler żył kończyn dolnych i konsultacje dotyczące leczenia chorób żył kończyn dolnych.
Odbył liczne kursy i szkolenia w zakresie chorób żył kończyn dolnych, USG dopplerowskiego i terapii endowaskularnych.


dr Piotr Krajewski

Lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii USK we Wrocławiu
Uczestnik Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu z wyróżnieniem w 2019 roku, od tamtego czas naukowo i klinicznie zajmuje się zapalnymi chorobami skóry takimi jak hidradenitis suppurativa i łuszczyca, a także dermatochirurgią.
Autor wielu artykułów naukowych w międzynarodowych czasopismach i uczestnik międzynarodowych konferencji. Swoją wiedzę regularnie poszerza na kursach z zakresu dermatologii i wenerologii


lek. Sylwia Żabicka

Absolwentka kierunku lekarskiego na uniwersytecie medycznym w Białymstoku. W trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń chirurgicznych oraz leczeniem ran przewlekłych. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii, medycyny estetycznej.


dr n.med. Adam Haliński

specjalista urolog
Zuzanna Olejnik

kosmetolog
Absolwentka  Policealnej Szkoły Kosmetycznej TESSA w Głogowie

Licencjonowany kosmetolog, studiowała na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu


Natalia Masłowska

recepcjonistka

Klementyna Haber

koordynator recepcji