Nasza Perła- Dr. Cyj Hair Filler

Dr. Cyj Hair Filler
NOWOŚĆ – PIERWSZA NA ŚWIECIE PEPTYDOWA TERAPIA WŁOSÓW.
​Spektakularne efekty już po 2 miesiącach!*
Tylko 4 sesje co 2 tygodnie! Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów.
Właściwości:
-Powstrzymuje wypadanie włosów
-Skuteczny w walce z alopecją
-Przyspiesza odrost włosów
-Pogrubia i zagęszcza włosy
-Pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy
-Rewitalizuje mieszki włosowe
-Pielęgnuje skórę głowy
-Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie
Peptydowa terapia włosów to innowacyjny zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Filler. Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko jego skład, ale również nowa, opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.
Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Filler polega na wykonaniu serii mikro wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Cały zabieg trwa ok. 30 min, jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia, ponieważ w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć. Lekarz podaje niewielką ilość skoncentrowanego preparatu DR.CYJ Hair Filler, dzięki czemu zabieg nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.
Peptydowa terapia włosów to spektakularne efekty już po 2 miesiącach*, wymaga jedynie 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie.
Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.
Przy zabiegach w serii szampon i odżywka do włosów PELO BAUM - GRATIS!
Zapraszamy!
Laboratorium Piękna
Medycyna Estetyczna I Kosmetologia
Głogów, ul.Brzeska7a
660 954 141