PIĘKNO W KAŻDYM WIEKU - CZĘŚĆ 2

Skóra po 30. roku życia

Po 30. roku życia maleje ilość wytwarzanego kolagenu i kwasu hialuronowego, które naturalnie występują w skórze.Skóra traci elastyczność i staje się bardziej wysuszona- to powoduje uwydatnienie zmarszczek mimicznych ( kurze łapki, zmarszczki nad łukiem brwiowym, bruzdy na czole) i defektów związanych z pierwszymi oznakami wiotczenia skóry (opadające powieki, zmarszczki górnej wargi, mniejsza wyrazistość szczęki). Po 35. roku życia osłabieniu ulegają również tkanki podporowe, co skutkuje nieestetycznymi wgłębieniami pod oczami i uwydatnieniem się bruzd nosowo-wargowych.

CO PROPONUJEMY W LABORATORIUM PIĘKNA:

·         WYPEŁNIENIE I WYGŁADZENIE ZMARSZCZEK- Wypełniające i wygładzające działanie kwasu hialuronowego ma charakter natychmiastowy i utrzymuje się około roku. W skład gamy STYLAGE® wchodzą produkty przeznaczone i dopasowane do usuwania i łagodzenia wszystkich rodzajów zmarszczek. Lekarz dobierze odpowiedni produkt STYLAGE® – w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, głębokości zmarszczek oraz rodzaju i grubości skóry.

·         NATURALNA KOREKTA I UWYDATNIENIE UST- STYLAGE®Special Lips stworzono z myślą o ustach oraz ich delikatnej okolicy. Wystarczy jeden zabieg, aby poprawić kształt ust, zmniejszyć zmarszczki widoczne wokół warg oraz przywrócić ustom młody wygląd, pełnię i wyrazistość. Dla komfortu pacjenta produkt zawiera działająca miejscowo znieczulająco- lidokainę.

·         UJĘDRNIENIE I ODBUDOWA SKÓRY TWARZY- Twarz o młodym wyglądzie odznacza się harmonią i symetrią. Utrata objętości skóry twarzy w znacznym stopniu przyczynia się do jej starzenia. Kwas hialuronowy o zwiększonej gęstości, stosujemy w celu poprawy objętości tkanek twarzy, które z czasem zanikają, powodując powstawanie wgłębień w okolicy skroni, policzków, owalu twarzy czy podbródka. Ten prosty zabieg nadaje skórze gładkość i jędrność, sprawia, że twarz wygląda świeżo, młodo i atrakcyjnie

·         BIOREWITALIZACJA ODWODNIONEJ I ZMĘCZONEJ SKÓRY- Te profilaktyczne zabiegi obejmują szereg mikroiniekcji preparatu STYLAGE® Hydro w skórę twarzy, szyi i dekoltu, przy użyciu bardzo cienkich igieł. Procedura ta pozwala utrzymać optymalny poziom nawilżenia od wewnątrz, dzięki czemu Twoja skóra odzyska naturalny blask i witalność.

Jeśli masz pytania odnośnie zabiegów wykonywanych w Laboratorium Piękna, skontaktuj się z nami:

Laboratorium Piękna
Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

ul. Brzeska 7a
67-200 Głogów
tel. 660 954 141
poczta@laboratoriumpiekna.pl
facebook.com/LaboratoriumPieknaGlogow 

ZAPRASZAMY!