PIĘKNO W KAŻDYM WIEKU - CZĘŚĆ 3

Skóra po 50. roku życia

Po przekroczeniu 50. roku życia kobiety wchodzą w fazę procesu starzenia. Charakteryzuje się ona naturalnym spadkiem poziomu hormonów w organizmie, co związane jest z wystąpieniem i zakończeniem menopauzy. W fazie tej kluczowe znaczenie ma wybór odpowiednich produktów i zabiegów, które w bezpieczny, skuteczny i długotrwały sposób zwalczą efekty starzenia się skóry, zachowując przy tym naturalny wygląd twarzy.

Jakie zmiany zachodzą w skórze?

Cera staje się wyraźnie cieńsza i delikatniejsza. Skóra traci elastyczność, zanika podpowierzchniowa tkanka tłuszczowa, co powoduje uwydatnianie się kolejnych zmarszczek i wgłębień. Jednocześnie skóra staje się bardziej sucha. Niektóre jej obszary mogą być szczególnie narażone na negatywne skutki starzenia: są to okolice skroni, policzków, dolna część twarzy, szyja i dłonie.

 

CO PROPONUJEMY W LABORATORIUM PIĘKNA:

·         WYPEŁNIENIE I WYGŁADZENIE ZMARSZCZEK- Wypełniające i wygładzające działanie kwasu hialuronowego ma charakter natychmiastowy i utrzymuje się około roku. W skład gamy STYLAGE® wchodzą produkty przeznaczone i dopasowane do usuwania i łagodzenia wszystkich rodzajów zmarszczek. Lekarz dobierze odpowiedni produkt STYLAGE® – w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, głębokości zmarszczek oraz rodzaju i grubości skóry.

·         NATURALNA KOREKTA I UWYDATNIENIE UST- STYLAGE®Special Lips stworzono z myślą o ustach oraz ich delikatnej okolicy. Wystarczy jeden zabieg, aby poprawić kształt ust, zmniejszyć zmarszczki widoczne wokół warg oraz przywrócić ustom młody wygląd, pełnię i wyrazistość. Dla komfortu pacjenta produkt zawiera działająca miejscowo znieczulająco- lidokainę.

·         UJĘDRNIENIE I ODBUDOWA SKÓRY TWARZY- Twarz o młodym wyglądzie odznacza się harmonią i symetrią. Utrata objętości skóry twarzy w znacznym stopniu przyczynia się do jej starzenia. Kwas hialuronowy o zwiększonej gęstości, stosujemy w celu poprawy objętości tkanek twarzy, które z czasem zanikają, powodując powstawanie wgłębień w okolicy skroni, policzków, owalu twarzy czy podbródka. Ten prosty zabieg nadaje skórze gładkość i jędrność, sprawia, że twarz wygląda świeżo, młodo i atrakcyjnie

·         BIOREWITALIZACJA ODWODNIONEJ I ZMĘCZONEJ SKÓRY- Te lecznicze zabiegi obejmują szereg mikroiniekcji preparatu STYLAGE® Hydro i/lub STYLAGE® HydroMax w skórę twarzy, szyi i dekoltu, przy użyciu bardzo cienkich igieł. Procedura ta pozwala utrzymać optymalny poziom nawilżenia od wewnątrz, dzięki czemu Twoja skóra odzyska naturalny blask i witalność.

Jeśli masz pytania odnośnie zabiegów wykonywanych w Laboratorium Piękna, skontaktuj się z nami:

Laboratorium Piękna
Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

ul. Brzeska 7a
67-200 Głogów
tel. 660 954 141
www.laboratoriumpiekna.plpoczta@laboratoriumpiekna.pl
facebook.com/LaboratoriumPieknaGlogow

Zapraszamy!