CELLULAR MATRIX


Co to jest?

Zabieg Regeneris, w którym wykorzystuje się własną krew, został wykonany na całym świecie już ponad 20 milionów raz i jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Dlaczego? Ponieważ żadne laboratorium na świecie, nie jest w stanie skomponować tak bogatego w naturalne składniki i dobrze przyswajanego przez ludzki organizm koktajlu. 

 Twórcy Regeneris poszli o krok dalej i postanowili połączyć go z kwasem hialuronowym – substancją, bez której nie mogłaby istnieć nowoczesna medycyna estetyczna. 

CellularMatrix łączy w sobie autologiczne osocze bogatopłytkowe (A-PRP®) i kwas hialuronowy (HA) w jednej specjalistycznej probówce, która zawiera opatentowany żel separacyjny. Cellular Matrix pozwala na uzyskanie osocza bogatopłytkowego o odpowiednim stężeniu płytek krwi które, które działa stymulująco i regenerująco.

 Zabiegi przy użyciu A-PRP® to bezpieczny i skuteczny sposób wspierania endogennych procesów regeneracji skóry. Czynniki wzrostu uwalniane przez płytki krwi do głębokich warstw skóry inicjują i przyśpieszają proces jej regeneracji. Kwas hialuronowy jest stosowany w dermatologii od ponad 25 lat. Ta naturalnie występująca w skórze substancja charakteryzująca się zdolnością do wiązania dużych ilości wody.

 CellularMatrix łączy w sobie nawilżające działanie kwasu hialuronowego i stymulujące właściwości uwalnianych przez stężone płytki krwi autologicznych czynników wzrostu.

 Ze względu na autologiczny charakter osocza bogatopłytkowego preparat Cellular Matrix odznacza się wysokim profilem bezpieczeństwa. Procedura obejmuje wyłącznie połączenie frakcjonowanej krwi pacjenta z kwasem hialuronowym.


Jak działa?

 Kwas hialuronowy tworzy dla osocza bogatopłytkowego swoiste rusztowanie – trójwymiarową, przyjazną komórkom strukturę, która jest w szybkim tempie kolonizowana przez fibroblasty, trombocyty i czynniki wzrostu, które produkują składniki macierzy pozakomórkowej i sprzyjają uporządkowanemu odtwarzaniu tkanek wszystkich warstw skóry. Cellular Matrix zwiększa również czas działania płytek krwi i uwalniania czynników wzrostu do skóry właściwej.Efekty:

 Już pierwszy zabieg:
 • odbudowuje objętość i wypełnia ubytki we wszystkich warstwach  skóry i tkanki podskórnej, 
 • zwiększa wytwarzanie kolagenu i prokolagenu typu 1 (charakterystycznego dla bardzo młodej skóry), 
 • polepsza elastyczność, koloryt i grubość skóry 
 • aktywuje angiogenezę, czyli tworzenie i odbudowę naczyń krwionośnych.

Na czym polega zabieg? 

Pojedynczy zabieg trwa ok 30 minut: po jego zakończeniu możesz od razu wrócić do codziennych czynności.

 1. Pobranie niewielkiej ilość krwi (4ml / 6 ml )
 2. Odwirowanie krwi w celu oddzielenia jej składników z pomocą opatentowanego żelu separacyjnego RegenLab
 3. Połączenie kwasu hialuronowego i autologicznego osocza bogatopłytkowego w bezpiecznym systemie zamkniętym.
 4. Aplikacja CellularMatrix do obszaru zabiegu (twarz, dekolt, szyja, wierzchnia część dłoni itd.) – Technika iniekcji zależy od rodzaju kuracji. Odpowiednią technikę iniekcji wybierze Twój lekarz.

przebieg-1-768x176png


Wskazania:

 Zabieg Cellular Matrix® Regeneris może być stosowany w każdym wieku. Młodym ludziom polecamy go między innymi na blizny potrądzikowe, a także do cery przesuszonej lekami i zabiegami przeciwtrądzikowymi.
 Zabieg przyspiesza gojenie się skóry, dlatego jest szczególnie przydatny w rekonwalescencji po bardziej inwazyjnych kuracjach medycyny estetycznej, na przykład laserach czy głębokim złuszczaniu.
 Cellular Matrix® to także doskonały sposób na wszelkie przejawy starzenia się skóry: zmarszczki, bruzdy, wiotczenie skóry, jej utracony blask czy niejednolity koloryt.
 Świetnie wspomaga leczenie przebarwień, na przykład pociążowych, pozapalnych lub posłonecznych.

Przeciwwskazania:

 • choroby krwi: 
  • zespoły dysfunkcji płytek, 
  • krytyczna małopłytkowość, 
  • niedobór fibrynogenu, 
  • niestabilność hemodynamiczna, 
  • sepsa
 • nowotwory
 • przewlekłe schorzenia wątroby
 • zakażenia ostre i przewlekłe
 • ciąża i laktacja
 • leczenie antykoagulantami
 • stosowanie aspiryny i innych NLPZ (niesteroidowych leków przeciwzapalnych)


  Cennik

Cellular Matrix - jeden zabieg 1400 ZŁ