CG STYLER 600

wypełniacz biomimetyczny

Wypełniający biostymulujący i przeciwzmarszczkowy

W Laboratorium Piękna pojawia się nowy preparat na bazie peptydów biomimetycznych i kwasu hialuronowego. 


Na czym polega specjalny charakter tego nowego produktu?


Jest to preparat, który otwiera nowy rozdział w medycynie estetycznej. Po raz pierwszy mamy do dyspozycji produkt, który skutecznie radzi sobie z problemami zmarszczek w trudnych okolicach twarzy. 

Kluczem do sukcesu jest połączenie dwóch wyjątkowych składników. Mamy do dyspozycji połączenie kwasu hialuronowego usieciowanego PEG oraz unikalnych, aktywnych peptydów biomimetycznych.

Producent Caregen jest jednym ze światowych potentatów w dziedzinie peptydów biomimetycznych. Caregen dysponuje bardzo dużą ilością zarejestrowanych i opatentowanych tego typu związków w różnych zastosowaniach, nie tylko w medycynie estetycznej, ale również w innych dziedzinach medycyny, w obszarze biotechnologii, czy nawet w weterynarii.


W preparacie CG Styler 600 wykorzystane są dwa peptydy. 

Pierwszym z nich jest oktapeptyd-11 znany już z kilku innych produktów, m. in. Dr Cyj Hair Filler, który hamuje enzym hialuronidazę, powodując wolniejszą eliminację kwasu hialuronowego oraz ogranicza apoptozę, czyli naturalną śmierć komórek.

Drugim peptydem jest SH pentapeptyd-12, którego budowa chemiczna jest tożsama z fragmentem białka, które występuje w mięśniach. Peptyd ten ma powinowactwo do mięśni poprzecznie prążkowanych, które zawiadują m. in. mimiką twarzy. Nowa substancja zachowuje się podobnie do toksyny botulinowej i osłabia działanie mięśni mimicznych istotnie redukując zmarszczki. Oczywiście nie ma tak dużej siły działania jak toksyna botulinowa, jednak relaksacja mięśni jest wyraźnie widoczna.


Jak można wykorzystać te nowe właściwości?

Nowy preparat używamy do obszarów, które wymagają rewitalizacji, wypełnienia zmarszczek oraz dodatkowo relaksacji mięśni.

Obszary, w których stosujemy CG Styler 600 to:
 •  „zmarszczki palacza”. 
 • kurze łapki
 • utrwalone zmarszczki poziome czoła
 • utrwalona lwia zmarszczka
 • fałdy nosowo-wargowe

Stosując ten preparat uzyskujemy efekt potrójny:

 • wypełnienia brakującej objętości
 • relaksacji mięśni mimiczynch wokół zmarszczki
 • rewitalizacji skóry i zwiększenia jej gęstości


Efekt:

Efekt zabiegu jest dwufazowy:

 • natychmiast po zastosowaniu preparatu obserwujemy spłycenie zmarszczek związanie z działaniem kwasu hialuronowego i utrzymuje się ono do 12 miesięcy, 
 • po kilku tygodniach widzimy efekty działania peptydów - relaksację mięśniówki, rewitalizację i zagęszczenie skóry w obszarze zabiegowym

Na trwałość zabiegu wpływa wiek, styl życia i aktualny stan skóry. Uzyskujemy następujące rezultaty zabiegu:

Przebieg zabiegu:

 Zabieg wykonywany w Laboratorium Piękna polega na wstrzykiwaniu w określone miejsca kwasu hialuronowego za pomocą strzykawki o bardzo cienkiej igle lub tempo zakończonej kaniuli. Zabieg należy do prawie bezbolesnych, trwa ok. 30 minut.

 Pierwsze efekty widoczne są od razu po wykonanym zabiegu. Końcowy rezultat utrzymuje się 6-12 miesięcy – jest to uzależnione od indywidualnych czynników, takich jak: wiek, mimika, typ skóry, tempo metabolizowania kwasu hialuronowego, trybu życia oraz innych, wcześniej wykonywanych zabiegów. Skutkiem zabiegu mogą być drobne siniaki w miejscu wkłucia, obrzęk lub też niewielki ból.

Zalecenia po zabiegu:

Po zabiegu pacjent może wrócić do codziennej aktywności


Przeciwskazania:

 • stany zapalne skóry w obszarze zabiegowym
 • infekcje skóry w obszarze zabiegowym
 • choroby nowotworowe
 • w przypadku kobiet – ciąża i okres karmienia piersią


   Cennik


CG Styler 600      1200zł