DR. CYJ HAIR FILLER

PIERWSZA NA ŚWIECIE PEPTYDOWA TERAPIA WŁOSÓW.


​Spektakularne efekty widoczne są już po 2 miesiącach!


Wykonujemy 4 zabiegi co 2 tygodnie! Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów.


Właściwości:

  • Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie
  • Powstrzymuje wypadanie włosów
  • Skuteczny w walce z alopecją
  • Przyspiesza odrost włosów
  • Pogrubia i zagęszcza włosy
  • Pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy
  • Rewitalizuje mieszki włosowe
  • Pielęgnuje skórę głowy


 Peptydowa terapia włosów to innowacyjny zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Filler. Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. 

 Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko jego skład, ale również nowa, opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

 Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Filler polega na wykonaniu serii mikro wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. W Laboratorium PIękna zabieg ten wykonujemy przy użyciu pistoletu do mezoterpii Vital Injector 2. Dzięki niemu zabieg jest praktycznie bezbolesny i umożliwia ostrzyknięcie dużej powierzchni skóry głowy. Jednocześnie zapewnia ogromna precyzję iniekcji, podając prepart na głębokość, na której znajdują się cebulki włosów. Cały zabieg trwa ok. 20 min.

 Peptydowa terapia włosów to spektakularne efekty już po 2 miesiącach, wymaga jedynie 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie.

 Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.


 Do pielęgnacji domowej zalecamy w trakcie terapii szampon DR.CYJ HAIR REVITALIZING SHAMPOO 150 ML i odżywkę DR.CYJ HAIR REVITALIZING CONDITIONER 110 ML. Pielęgnacja domowa uzupełnia i wzmacnia efekty terapii gabinetowej.


   Cennik


DR CYJ HAIR FILLER   1 zabieg                      800zł