SmaXel zabiegowy laser CO2 -  zabiegi frakcyjne, zabiegi usuwania zmian skórnychZ upływem czasu na twojej skórze pojawiają się zmiany spowodowane starzeniem, urazami, zakażeniami. Są to m. in. drobne przebarwienia, wiotkość skóry, drobne zmarszczki, blizny potrądzikowe lub pozabiegowe.
Smaxel pomoże Ci uzyskać zdrową i piękną skórę. Bezpiecznie i skutecznie usunie niepożądane zmiany oraz zredukuje zmarszczki i przebarwienia odbudowując strukturę skóry. 

Smaxel charakteryzuje się wyjątkową efektywnością i bezpieczeństwem zabiegu.  Widoczne efekty, przy minimalnym czasie rekonwalescencji, sprawiają że zarówno zabiegi
frakcyjne jak i chirurgiczne są uznaną metodą poprawy stanu skóry i jej odmładzania.


Sprawdzoną klinicznie metodą przebudowy kolagenu są zabiegi frakcyjne. Przemodelowanie kolagenu następuje na skutek generowania mikro-obszarów przegrzania termicznego skóry.


Zabiegi frakcyjne są uznanym zabiegami w dermatologii estetycznej oraz coraz częściej w ginekologii estetycznej.

 

Laser Smaxel umożliwia:

  • perfekcyjną kontrolę energii dostarczanej do skóry, z możliwością oddzielnego sterowania procesami ablacji oraz nagrzewania tkanki, zgodnie z wymogami zabiegu i typu skóry

  • zmianę w trakcie skanowania wartości energii impulsu i czasu naświetlania, w koordynacji z efektem klinicznym wymaganym dla danego punktu w naświetlanym obszarze. Czas naświetlania tkanki i głębokość uszkodzenia zmienia się w trakcie skanowania w sposób ciągły, setki razy na sekundę.


Dla kogo przeznaczony jest zabieg? 

Zabieg przeznaczony jest dla osób ze zmianami skórnymi np.: 

  • bliznami potrądzikowymi lub pozabiegowymi, 
  • brodawkami,
  • włókniakami skóry,
  • zmarszczkami,
  • przebarwieniami niezależnie od ich wieku. 

Dla zabiegów ujędrniania skóry, usuwania zmian fotostarzeniowych idealnymi kandydatami są osoby po 30 roku życia.


Czy zabieg jest bolesny?

W zależności od rodzaju usuwanej zmiany zabieg wykonuje się ze znieczuleniem specjalnym kremem znieczulającym lub w znieczuleniu miejscowym. Decyzję podejmuje lekarz wykonujący zabieg. Oba rodzaje znieczulenia zapewniają duży komfort podczas zabiegu.


Jak pracuje Smaxel?

Zmiany skórne wymagające działania chirurgicznego są na ogół wycinane wiązką laserową. 

Zabiegi odnowy skówy są wykonywany w trybie frakcyjnym. Frakcyjne działanie polega na generowaniu mikroobszarów przegrzania termicznego skóry, przy czym sąsiadująca tkanka pozostaje nieuszkodzona. Mokrouszkodzenia skóry inicjują silny proces regeneracji i przebudowy skóry. Zwiąkszają jej gęstość, nasilają produkcję kolagenu i elastyny.

Skóra staje się bardziej napięta i gładsza, pozbawiona drobnych, siateczkowych zmarszczek. Wyraźnie spłycają się blizny potrądzikowe a blizny pozabiegowe miękną i stają się wyraźnie mniej widoczne.


Proces rekonwalescencji po zabiegu jest dość szybki. Pozwala na powrót do normalnej pracy w ciagu kilku dni. Szybki proces naskórkowania stymuluje tworzenia bariery ochronnej skóry. Redukuje rumień oraz przyśpiesza efekt kliniczny.


CENNIK

twarz 1200 zł

twarz+szyja 1800 zł

twarz+szyja+dekolt 2400 zł

policzki 600 zł

czoło 600 zł

rozstępy na brzuchu Od 1200 zł

rozstępy na udach Od 1200 zł

biust Od 1200 zł

usuwanie blizn Od 200 zł

usuwanie zmian skórnych 300 zł (każda kolejna 150 zł)