LINERASE


Co to jest?

 LINERASE jest wyrobem medycznym klasy III. Stanowi nową generację heterologicznego kolagenu typu l, w postaci proszku. Kolagen stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do tworzenia kolagenu typu III. 

 Atelokolagen stał sie źródłem zainteresowania ponad 30 lat temu. Jego pierwszym zastosowaniem były podłoża do hodowli komórek w inżynierii tkankowej. Ze względu na swoje unikalne właściwości biologiczne, nietoksyczność, biokompatybilność, biodegradowalność oraz nieimmunogenność szybko zaczęto go wykorzystywać w wielu dziedzinach medycyny oraz kosmetologii. Liofilizowane plastry kolagenowe są z powodzeniem używane do gojenia owrzodzeń skóry, ran otwartych, blizn i odleżyn.   

 Biomateriał LINERASE stymuluje fibroblasty do wytwarzania włókien endogennego kolagenu, jako nowego uzupełnienia tkanki. Prowadzi to do odbudowania i odmłodzenia skóry. 


Przebieg zabiegu:

 Preparat LINERASE wstrzykuje się śródskórnie za pomocą bardzo cienkiej igłyCharakteryzuje się on wyjątkową łatwością iniekcji, gdyż posiada formę płynną, a nie żelową. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym specjalnym kremem znieczulającym. 

 Całkowita terapia składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Zalecane są 4 zabiegi w odstępie 2 tygodniowym dla uzyskanie pełnego efektu terapii. Po tym czasie wyraźnie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry. Efektem młodszego wyglądu można cieszyć się od 12 do 18 miesięcy.


Wskazania:

 Preparat LINERASE stanowi nową kategorię biomateriału do rekonstrukcji i odbudowy tkanek. Tworząc optymalne warunki fizjologiczne do wytwarzania nowego kolagenu, terapia biomateriałem LINERASE wykazała wysoką skuteczność w:

  • regeneracji i odbudowie ubytków skórnych
  • leczeniu blizn
  • redukcji zmarszczek i wiotkości skóry
  • poprawie elastyczności i sprężystości skóry twarzy oraz całego ciała.

Po przeprowadzeniu zabiegu, wykonuje się delikatny masaż miejsca inekcji.


 Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania preparatu zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Reakcje te mogą utrzymać się do 7 dni. Po tym czasie ustępują samoistnie. Tuż po podaniu produktu może wystąpić zaczerwienienie i pieczenie w miejscu iniekcji, które powinno ustąpić po kilku minutach.

Przeciwwskazania:

  • ciąża, okres karmienia piersią
  • choroby autoimmunologiczne
  • niewyrównana cukrzyca
  • tendencje do powstawania bliznowców
  • aktywne zakażenia okolicy zabiegu
  • choroba nowotworowa

 Nie zaleca się łączyć zabiegu LINERASE w czasie tej samej sesji zabiegowej z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją. Wymienione procedury można zastosować po dwóch tygodniach.

NOWOŚĆ!!!

 Proponujemy nowość! 4 etapy zabiegu Linerase, w tym 2 zupełnie nowe, wszystkie wykonane w gabinecie medycznym, jedna tuż po drugiej:

1. ETAP - aplikacja Linerase Peel Off 
Linerase Peel Off jest to delikatna bioregeneracja na poziomie naskórkowym poprzez działanie (Retinolu 5%, Witaminy C 5%, Kwasu Glikolowego i cytrynowego 15%, HA, kolagenu oraz polipeptydów). Nie powoduje złuszczania skóry. Pozwala na oczyszczenie skóry i usunięcie zrogowaciałego naskórka, zmiękcza, nawilża i nieprawdopodobnie wygładza skórę zwiększając biodostępność substancji aktywnych oraz penetrację i działanie kluczowego - 2 etapu zabiegu czyli iniekcji Linerase. Po zastosowaniu Peel Off skóra jest aksamitna w dotyku i nabiera wyjątkowego blasku.

2. ETAP - zabieg właściwy i najistotniejszy LINERASE - iniekcja

3. ETAP - nałożenie Restoring Mask i wykonanie na jej bazie delikatnego masażu podczas, którego maseczka wchłania się całkowicie. Maska Restoring Linerase koi, przyspiesza gojenie i regenerację skóry po zabiegu, uszczelnia naczynia, nawilża i ujędrnia skórę

4. ETAP - pięlęgnacja pozabiegowa z użyciem LINERASE Anti Aging Cream, zalecany do stosowania w codziennej porannej i wieczornej aplikacji w celu zwiększenia skuteczności i wydłużenia czasu utrzymywania się uzyskanych efektów.

 W jego składzie znajdziemy między innymi substancje takie jak: antyoksydanty, kolagen, pantenol, wit. F a także flawonoligan Sylibinę pozyskiwany z łupin nasiennych ostropestu plamistego o działaniu przeciwzapalnym i antyoksydacyjnym.   Cennik

Zabieg linerase (twarz + szyja + dekolt + dłonie) 1200 ZŁ

Zabieg linerase z peelingiem i maską 1400 ZŁ

Krem do pielęgnacji domowej 250 ZŁ