PROFHILO


Co to jest PROFHILO?

Nagrodzona w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność, absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. PROFHILO to nowa skuteczna metoda odmładzania.

Czy PROFHILO jest klasycznym wypełniaczem
czy biorewitalizatorem?

Żadnym z powyższych, PROFHILO jest czymś nowym i służącym do przebudowy skóry. Dlatego nazywanie PROFHILO wypełniaczem lub biorewitalizatorem nie jest właściwe. PROFHILO to molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry.

Co to są Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe?

To opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładzając uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje biorewolumetryczny efekt.

Jak zachowuje się PROFHILO w skórze?

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

Wskazania

  • regeneracja i odbudowa gęstości skóry twarzy
  • modelowanie objętościowe policzków, żuchwy, skroni, nosa

Ile zabiegów i kiedy należy przeprowadzić?

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni. W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.

Jak łączyć PROFHILO z innymi zabiegami?

  • Nie należy wstrzykiwać w obszary leczone w ciągu 2 tygodni od daty procedury wstępnej.
  • Toksyna botulinowa: dwa tygodnie wcześniej.
  • Mikrodermabrazja, złuszczanie chemiczne, IPL: 1-2 tygodnie przed lub po leczeniu.
  • Laser frakcyjny (resurfacing skóry): 3-4 tygodnie odstępu.
  • Leczenie nie powinno być podjęte w krótkim odstępie czasu po innych rutynowych procedurach medycznych (m.in. szczepienie ochronne).
  • Zabiegi stomatologiczne: co najmniej 2 tygodnie przed.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

   Cennik

zabieg z użyciem profihlo 1500 ZŁ