W Laboratorium Piękna stosujemy kwas hialuronowy będący naturalną substancją występującą w skórze, odpowiedzialną za poziom nawilżenia skóry. Niestety wraz z wiekiem zmniejsza się jej ilość a także ilość tkanki podskórnej, które powodują prawidłowe krągłości i uwypuklenia na twarzy. Kwas hialuronowy idealnie wypełnia fałdy nosowo-wargowe, koryguje opadające kąciki ust, modeluje kości policzkowe oraz wargi. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego skóra odzyskuje sprężystość, znikają niedoskonałości skóry i zmarszczki, a twarz odzyskuje młody i naturalny wygląd.
Wskazania:
Wypełnianie zmarszczek za pomocą preparatu na bazie kwasu hialuronowego to niezwykle skuteczna oraz natychmiastowa metoda poprawy wyglądu skóry – zarówno w przypadku drobnych zmarszczek, jak i głębokich bruzd. Zabieg ten niweluje takie problemy, jak:
- „dolina łez”
- „zmarszczki palacza”
- bruzdy nosowo-wargowe
- „marionetki”, czyli bruzdy biegnące w dół od kącików ust do linii brody
- drobne zmarszczki na policzkach
- zmarszczki szyi
- zniszczona skóra dłoni
Efekt:
Efekt zabiegu widoczny jest natychmiast i utrzymuje się do 12 miesięcy, preparat wchłania się stopniowo. Na trwałość zabiegu wpływa wiek, styl życia i aktualny stan skóry. Uzyskujemy następujące rezultaty zabiegu:
- wypełnione i wygładzone zmarszczki
- poprawa napięcia skóry
- opóźnienie procesu starzenia się skóry
Przebieg zabiegu:
Zabieg wykonywany w Laboratorium Piękna polega na wstrzykiwaniu w określone miejsca kwasu hialuronowego za pomocą strzykawki o bardzo cienkiej igle lub tempo zakończonej kaniuli. Zabieg należy do prawie bezbolesnych, trwa ok. 30 minut.
Pierwsze efekty widoczne są od razu po wykonanym zabiegu. Końcowy rezultat utrzymuje się 6-12 miesięcy – jest to uzależnione od indywidualnych czynników, takich jak: wiek, mimika, typ skóry, tempo metabolizowania kwasu hialuronowego, trybu życia oraz innych, wcześniej wykonywanych zabiegów. Skutkiem zabiegu mogą być drobne siniaki w miejscu wkłucia, obrzęk lub też niewielki ból.
Zalecenia po zabiegu:
Po zabiegu pacjent może wrócić do codziennej aktywności
Przeciwskazania:
- stany zapalne skóry w obszarze zabiegowym
- infekcje skóry w obszarze zabiegowym
- choroby nowotworowe
- w przypadku kobiet – ciąża i okres karmienia piersią